Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Panel boczny
rolka
Zamknij

Alter Wykładzina pcv

23.00 - 29.00 / m2 z Vat
rolka
Zamknij

Black Wykładzina pcv

25.00 - 35.00 / m2 z Vat
rolka
Zamknij

Blique Wykładzina pcv

32.00 - 45.00 / m2 z Vat
rolka
Zamknij
rolka
Zamknij
plytka
Zamknij
rolka
Zamknij

Concrete Wykładzina pcv

43.00 - 59.00 / m2 z Vat
rolka
Zamknij

Galaxy Wykładzina pcv

28.00 - 35.00 / m2 z Vat
rolka
Zamknij

Gemstone Wykładzina pcv

40.00 - 49.00 / m2 z Vat
rolka
Zamknij
rolka
Zamknij
rolka
Zamknij
rolka
Zamknij
rolka
Zamknij
rolka
Zamknij

Saga Wykładzina pcv

30.00 - 39.00 / m2 z Vat
rolka
Zamknij

Saturn Wykładzina pcv

30.00 - 39.00 / m2 z Vat
rolka
Zamknij

Vision floor Wykładzina pcv

40.00 - 55.00 / m2 z Vat
rolka
Zamknij

Wykładziny do obiektów rozrywkowych

Wykładziny do obiektów rozrywkowych charakteryzują się przede wszystkim dużą wytrzymałością i znakomitym wyglądem. Świetnie sprawdzają się na dużych powierzchniach.
Muszą być szczególnie wytrzymałe na duże natężenie ruchu i sporą jego częstotliwość. Znakomicie prezentują się nawet w dużych pomieszczeniach, a ich ciekawe wzornictwo stanowić będzie ozdobę dla każdej aranżacji. Ciekawa struktura i dobrze dobrana kolorystyka sprawią, że wnętrze będzie zachęcało swoim wyglądem, stanie się bardziej atrakcyjne i dodatkowo przykuje uwagę. To świetne rozwiązanie zarówno w formie gładkiej podłogi, jak i wzorzystej. Poza praktycznymi zaletami, wykładzina ma bowiem dobrze wyglądać. Nasze produkty właśnie takie są – atrakcyjne wizualnie i posiadające szereg zalet użytkowych.

Wykładziny do obiektów rozrywkowych – doskonały wygląd, znakomite wykonanie

Wykładziny przeznaczone do obiektów rozrywkowych nie tylko mają dobrze wyglądać, ale również spełniać szereg wymagań jakościowych i posiadać wymagane certyfikaty. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nasze produkty są bezpieczne dla naszego zdrowia i dla środowiska. Nie mają bowiem w składzie żadnych substancji rakotwórczych, a także nie
emitują lotnych związków organicznych (VOC). Wykładziny te można także poddać recyklingowi, są bowiem w pełni degradowalne. Nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji, nie ulegają odgnieceniom ani odkształceniom. Świetnie sprawdzają się w obiektach rozrywkowych również ze względu na tę wytrzymałość. Brud i kurz nie wnikają głęboko w strukturę wykładziny, można się ich w łatwy sposób pozbyć.

Wykładziny do obiektów rozrywkowych – wysoka jakość gwarancją długiego użytkowania

Nasze produkty są wykonane z największą starannością z możliwie najlepszych jakościowo surowców. Dzięki temu jakość wykonania jest bardzo wysoka, a wytrzymałość wykładzin tak duża. Dzięki temu też wykładziny nadają się do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Takie
rozwiązania podłogowe starczają nam na długie lata i świetnie się prezentują. Mają Państwo gwarancję fantastycznego wyglądu wnętrza i długiego użytkowania pomieszczeń. Z pewnością nasze produkty zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów, a spośród wielu rozmaitych rozwiązań, wzorów i kolorów każdy znajdzie coś, co go zachwyci.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wykładzin przeznaczonych do obiektów rozrywkowych: